Jak u nás nakupovat1.
Vyberte si zboží z nabídky našeho e-shopu a vložte jej do nákupního košíku.


2. 
Jste-li naším registrovaným zákazníkem, přihlaste se prosím do svého uživatelského účtu, nejste-li naším registrovaným zákazníkem, zaregistrujte se prosím anebo zvolte možnost jednorázového nákupu bez registrace. 

Nakupujete-li bez registrace, uvádějte v objednávce prosím vždy Vaše kontaktní údaje (telefon a emailový kontakt),
ať Vás můžeme o stavu a průběhu objednávky informovat. Objednávka odeslaná bez kompletních dodacích údajů
nemůže být zpracována.


3.
Zvolte způsob dopravy (zboží Vám odešleme jedním z nabízených dopravců nebo si jej můžete vyzvednout osobně na některé z našich prodejen). Při osobním vyzvednutí zvolte prosím konkrétní prodejnu.


4. 
Zvolte způsob platby (platí se vždy předem po uzavření objednávky a platba je možná pouze on-line platební kartou, prostřednictvím virtuální platební brány anebo bankovním převodem finančních prostředků na náš bankovní účet. 

Zvolíte-li platbu bankovním převodem na náš účet, vyčkejte prosím, než Vám bude e-mailem zaslána faktura s platebními údaji. Následně vás informujeme o přijaté platbě, přípravě a expedici objednávky.


5. 
Objednávky se zpracovávají denně od 9. do 16. hodiny. Objednávky přijaté po 16. hodině připravujeme až následující den. Zvláště u objednávek s osobním vyzvednutím na prodejně nejsme schopni později přijaté objednávky připravit hned do druhého dne.


6. 
Jakmile je objednávka připravena k expedici, kontaktujeme vždy zákazníka prostřednictvím e-mailu či SMS.


7. 
V případě, že máte k objednávce nějakou poznámku, napište ji prosím do objednávkového formuláře, do pole poznámka.


8. 
V případě dotazů, přání a požadavků, využijte prosím našich kontaktních údajů a neváhejte nás kontaktovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení